Асортимент

Наша продукція

Акустичні панелі – це функціональний та декоративний матеріал, що дозволяє створити комфортну атмосферу всередині будь-якого приміщення. Широко застосовується для оздоблення усередині будівель із високими акустичними вимогами. Має високі звукопоглинаючі властивості, простий монтаж, стійкість до вогню і механічних пошкодженнь. А різноманітність вибору дає можливість кожному покупці вибрати відповідне рішення індивідуально для себе.

В інтернет-магазині SSB Acoustic можна купити акустичні панелі, вибравши з широкого асортименту. У каталозі виключно надійний товар, який відповідає міжнародним стандартам якості.

Які функції акустичних панелей?

Основна функція акустичних панелей – це зменшення шуму у приміщенні. Їх можна встановити зонально, або по всьому приміщенню, в залежності від побажань. Але в кожному випадку ви зможете досягти бажаного результату.

У великих приміщеннях за допомогою акустичних панелей можна розділити простір. Наприклад, в офісі можна буде комфортно працювати кожному співробітнику, а також окрема зона для відпочинку.

І, звичайно, ще одна функція – цікаве оформлення інтер’єру. Акустичні панелі представлені в різних варіаціях, тому можна створити стильний дизайнерський інтер’єр. Правильно підібрані та встановлені панелі можуть додати інтер’єру фарб.

У чому особливості акустичних панелей?

Стельово-стінове покриття має конструкцію з 3 шарів, що створює пористу будову, завдяки чому даний елемент інтер’єру зможе розсіювати звук у приміщенні та захищати від шуму ззовні. Завдяки унікальності конструкції можуть забезпечити звукоізоляцію до 58 дБ.

Модулі здатні запобігати звуковим хвилям і ефективно поглинати їх. Крім основних 3 шарів, входить додатковий армований шар, міцна структура та антивандальний захист. Акустична панель виготовляється із застосуванням виключно інноваційних рішень. Волокно має високий рівень щільності. Панелі універсальні у своєму застосуванні, їх можна встановлювати на різних об’єктах:

 • лікарні;
 • офіси;
 • навчальні аудиторії;
 • приватні котеджі;
 • квартири;
 • басейн;
 • спортивний зал;
 • дитячі заклади та інші.

Панелі довговічні, тому можна експлуатувати протягом багатьох років без тріщин, сколів та деформацій. Здатні витримувати високу вологу, значний перепад температур та розшарування. Не змінює структури, залишається ефективним та міцним.

Кожен ізоляційний матеріал, який застосовується під час виготовлення панелей, відповідає міжнародним стандартам якості та перед продажом проходить перевірку технологічних властивостей. При цьому всім мають максимально простий монтаж, з яким впорається людина без досвіду.

Правила вибору акустичних панелей

З огляду на широке різноманіття моделей, необхідно відповідально ставитися до вибору. При виборі слід враховувати такі критерії:

 • Місце встановлення. Є спеціальні моделі для стін, стелі та підвісні панелі. Це дозволяє обгородити одну зону від іншої, не використовуючи перегородок.
 • Якість. Купуються акустичні панелі на тривалий час, тому переконайтеся в якості матеріалів. Повинні бути не тільки надійними до пошкоджень, а й стійкими до вогню.
 • Екологічність. Обов’язково мають бути документи, що підтверджують екологічну чистоту та безпеку.
 • Зовнішній вигляд. Вибір залежить від вподобань покупця та стилю, який переважає у приміщенні. Це допоможе вибрати потрібний варіант для гідного завершення інтер’єру.

Враховуючи ці критерії, ви зможете вибрати відповідне рішення індивідуально для себе. Якщо будуть складнощі під час вибору, можете розраховувати на підтримку фахівців нашого магазину.

Переваги акустичних панелей від компанії SSB Acoustic

 • Привабливий вигляд. Інноваційні технології дозволяють створювати акустичні панелі із різним дизайном під будь-який інтер’єр.
 • Екологічна чистота. Усі акустичні панелі з асортименту не включають алергенів або інших шкідливих речовин.
 • Універсальне застосування. Підходять для встановлення у будь-якому приміщенні, незалежно від призначення.
 • Мінімальна товщина. Це означає, що ви зможете досягти бажаного результату, без істотного зменшення вільного простору.
 • Простий монтаж. Мають зручну конструкцію і невелику вагу, тому монтаж буде максимально простим та зручним.
 • Тривалий термін служби. Продумана конструкція та використання якісних матеріалів забезпечуватимуть тривалу експлуатацію.

Акустичні панелі від інтернет-магазину SSB Acoustic

У нас в інтернет-магазині можна купити акустичні панелі на вигідних умовах. За допомогою наших панелей ви зможете позбавитися шуму, а також повністю перетворити дизайн. У каталозі виключно якісний товар, який відповідає міжнародним стандартам. Зручний каталог дозволить вам самостійно вибрати відповідне рішення для себе. Якщо виникнуть труднощі при виборі, можете розраховувати на підтримку нашого спеціаліста. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта