31 Грудня, 2021

Акустичні панелі

31 Грудня, 2021

Акустичні панелі

Сучасні акустичні панелі зроблено зі штучного фетру — міцного, легкого, приємного на дотику матеріалу, що є досить привабливим, повністю безпечним для людей та навколишнього середовища. Сировиною для його отримання виступають пластикові пляшки з-під води.

Що потрібно знати про матеріал

Для виготовлення штучного фетру збирають та переробляють ПЕТ-пляшки, додаючи до складу різноманітні домішки. В результаті отримують покращену форму поліестеру – енергоефективного матеріалу. На відміну від алюмінію та скла, які теж широко використовуються в дизайні та оформленні, він є більш надійним та стійким до зовнішнього впливу. Зараз штучний фетр належить до числа найпопулярніших матеріалів у світі.

Перероблювану ПЕТ-сировину продовжують активно досліджувати, підтверджуючи її енергоефективність та екологічні переваги. Виробництво акустичних панелей є екологічно чистим та вигідним:

 • Відсутні шкідливі викиди до атмосфери.
 • Споживання енергії мінімальне.
 • Відхід газів, ЛОС та стічної води низький, у межах припустимих норм.

 

Зверніть увагу: при виготовленні акустичних панелей зовсім не використовуються клеї.

Унікальні переваги

Важливою особливістю штучного фетру є здатність чудово поглинати різноманітні звуки. Тому його активно застосовують у декоративному оздобленні підлоги, стін та стелі, а також при виготовленні міжкімнатних перегородок та джерел освітлення. Зокрема, це виробництво акустичних панелей, що продаються у різному кольорі та форматі. Вони надходять у продаж у вигляді великих листів, м’яких на дотик, привабливих на вигляд.

Плюси якісної продукції

Штучний фетр, що використовується для виготовлення акустичних панелей, має цілих 6 сертифікатів. Ось його переваги:

 • Відповідає нормам електричної, механічної та пожежної безпеки.
 • Не містить небезпечних для життя та здоров’я речовин.
 • Має підвищену стійкість до пошкоджень та тривалий строк експлуатації.
 • Покращує акустику в приміщенні.
Наявність сертифікатів на вироби зі штучного фетру підтверджує, що всі компоненти складу вдало пройшли ряд випробувань, де було доведено їх продуктивність та відмінну якість.

Розшифрування складу панелей

В характеристиках акустичних панелей можна знайти всю корисну інформацію:

 • Коефіцієнт зменшення шуму показує, наскільки вироби здатні приглушувати сторонні звуки.
 • У композиції вказується склад – 100% поліестер, та питома вага ПЕТ волокон (60%).
 • Зазначається метод проведених випробувань: GB 18580-2001.
 • Вказується загальна вага виробу. Наприклад, вироби із щільністю 1950 г/м2 складатимуть завтовшки 9 мм, а трохи важчі вироби 2400 г/м2 досягають товщини в 12 мм.
 • Зазначається сировина, використана у виробництві – перероблене поліефірне волокно, майже 50% якого отримують з пластикових пляшок.
 • Розміри листів сягають 1220 мм x 2440 мм (48″ x 96″). У кожній колекції є по 14 кольорів, що дозволяє обрати їх під будь-який інтер’єр.

Як зробити замовлення

Пропонуємо замовити акустичні панелі для вашого дому чи офісу. Оберіть зразок з шаблонів, розроблених нашими спеціалістами, або створіть власний за допомогою наших підказок. Зробити інтер’єр зручним та неповторним дуже просто!

Наші клієнти

З нами вже працюють

SSB Acoustic

Про нас

Previous slide
Next slide

Настінні акустичні панелі

З ПЕТ-фетру можно створювати власні дизайни, які однаково сприятимуть естетичному вигляду та акустичному комфорту в інтер’єрах.
Наша ЧПУ машина може створювати індивідуальні візерунки, форми, тексти, логотипи і навіть акустичні 3D-моделі

Акустичні перегородки

Виконують функцію шумопоглинання та поділу приміщення на зони. Легко встановлюються та здатні зробити будь-яку кімнату акустично затишною.
Завдяки різноманітним формам та малюнкам допоможуть перетворити ваш простір на витвір мистецтва

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Акустичні світильники

Сучасний дизайн інтер’єру продовжує орієнтуватися на креативні внутрішні простори.
Декоративні панелі у вигляді рослин допоможуть розбавити кам’яні джунглі вашого офісу та посприяють акустичному комфорту.

Стельові акустичні панелі

Стельові панелі використовують коли в першу чергу необхідно зберегти об’єм приміщення або відсутня можливість встановлення настінних панелей або акустичних перегородок

Previous slide
Next slide
SSB Acoustic

Чому звукоiзоляцiя - це важливо?

Шум — це небажаний звук: вважається неприємним, гучним або дратівливим. Акустика — це наука про звук, і саме тут SSB Acoustic досягає успіху в створенні акустично приємного середовища з використанням ПЕТ-фетру та найсучасніших технологій.SSB Acoustic — це створення приємних навчальних, робочих та житлових приміщень шляхом подолання негативних наслідків шуму для здоров’я та додавання різноманітних дизайнерських рішень. SSB Acoustic працює в нову еру, розробляючи акустичні рішення, використовуючи продукти виготовлені із перероблених пластикових відходів.

Ми твердо віримо, що ПЕТ-технологія — одна з відповідей на екологічну стійкість та якість екологічної продукції для сучасного дизайну інтер’єру.

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта