31 Грудня, 2021

Як самому створити ексклюзивний інтер’єр з акустичного фетру

31 Грудня, 2021

Як самому створити ексклюзивний інтер’єр з акустичного фетру

Якісна звукоізоляція робить квартири та ресторани комфортними, роботу в офісі продуктивною, сприяє концентрації уваги в дитячих садках. Акустичний фетр дизайнери цінують за 85% шумопоглинання, 24 відтінки та нескінченну різноманітність форм та розмірів. Хочете самі поєднати звукоізоляцію та стильний декор? З пет фетром це реально.

Ефектний безпечний декор з Acoustic pet

Матеріал із переробленого пластику не боїться води, простий у догляді, гіпоалергенний, не накопичує бактерії та пилових кліщів. Акустичний пет-фетр без клею, найтонші шари спресовують у щільну еластичну масу. Стандартний лист 122х244 см, товщина 9 мм.

Зі стандартного листа легко зробити що завгодно:

  • панно, ажурну ширму, стильну перегородку,
  • оригінальну 3D-інсталяцію,
  • безпечні меблі або систему зберігання.

Придумали авторську композицію з перфорацією, розрізами, фаскою, складним поєднанням відтінків чи конструкцією – фахівці змоделюють її на комп’ютері та розкриють спеціальним верстатом.

Мінімалістичний дизайн із геометричних фігур або великих хвилястих ліній зможете вирізати та склеїти самі.

Як розрізати акустичний пет-фетр

Потрібна міцна рівна поверхня з каменю чи дерева. Для розкрою підготуйте довгу металеву лінійку, трикутник, циркуль, лекало.

Рівні лінії в штучній повсті проріже гострий будівельний ніж. Різати простіше вздовж лінійки – з натиском, пошарово розрізаючи неткану структуру матеріалу до поверхні столу.

Для прямих ліній та плавних вигинів знадобиться дисковий ніж для лінолеуму, електролобзик, різак з дисковим лезом. Для витонченої лінії закріпіть лекало шпильками на фетрі. Дійте дуже обережно.

Складний контур та бездоганно рівний кут прорізає спеціальний ручний дизайнерський трапецієподібний ніж у вигляді гака або будівельний різак із лезом у формі півмісяця.

Використовуйте різні схеми викрійки, щоб надати штучній повсті круглу або овальну форму, створити ажурний візерунок, зробити конструкцію-трансформер або деталі для об’ємної інсталяції. Дві деталі легко з’єднати в 2D та 3D деталь.

На спеціальному обладнанні фетр можна прорізати в повному обсязі, на глибину 4-6мм. Такий лист легко згорнути, зігнути, надати будь-якої форми.

Як зшити акустичний фетр

Голкопробивний матеріал легко з’єднати за допомогою шпагату, шнура, товстої шовкової нитки або атласної стрічки. Зробить отвори для люверсів або поставте на розкриті деталі точки проколів і послідовно з’єднуйте. Так у вас вийде підвісна ширма, абажур, коробка, чохол для пуфика.

Як склеїти акустичний фетр

Штучна повсть має гарну адгезію. Склеюйте розкроєні деталі в поліхромну композицію, створюйте панно та підвісні панелі з 3D-ефектом. Обробіть стик універсальним клеєм для приміщень. Для створення об’ємних багатошарових конструкцій використовуйте клей-спрей.

Зі стіною або дерев’яною поверхнею акустичні елементи з’єднуються рідкими цвяхами.

Створюйте унікальний дизайн у своєму стилі: монохромний та різнокольоровий, казковий та мінімалістичний, з різними геометричними фігурами та контурами людей, рослин, тварин, географічних карт. Ви отримуєте гарний безпечний шумопоглинаючий декор.

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта