31.12.2021

Технологія та сировина для виробництва штучного фетру для акустичних систем

31 Грудня, 2021

Технологія та сировина для виробництва штучного фетру для акустичних систем

Різнокольорові панелі з повсті на 85% знижують рівень шуму у приміщенні. Дизайнери використовують акустичні панелі в офісних відкритих місцях, коворкінгах, кафе. Гібридна робота збільшила попит на шумоізоляцію фетром частини приміщень у житлових будинках та квартирах. Наскільки безпечний для людини новітній матеріал для демпфування звуку та як його виробляють?

Продукт вторинної переробки

Акустичні панелі – один із вдалих прикладів вторинної переробки пластику. Для виробництва акустичних панелей використовують фетр, створений із ПЕТ пляшок.

Як створюють акустичні ПЕТ-панелі:

  • зібраний пластик перевіряють на відсутність радіаційного та хімічного забруднення;
  • у заводських умовах пластик очищають від органічних домішок;
  • масу подрібнюють
  • гранули переробляють на тонкі волокна поліестеру;
  • у спеціальній повстяній машині окремі нитки шляхом валяння спресовують у тонкі шари штучної повсті;
  • змішування різних кольорів дає можливість створювати різні базові відтінки без додаткового фарбування;
  • кілька тонких повстяних шарів спресовують у готовий лист ПЕТ-фетру.

Результат – міцний лист повсті, двосторонній, стійкий до ударів, тактильно приємний. Інноваційна технологія знижує рівень забруднення природного середовища у глобальних масштабах. У разі зміни дизайну приміщення використані акустичні панелі можна використовувати у повторній переробці для створення нових інтер’єрних рішень.

Acoustic PET: 100% безпеки для людей та тварин

Вироби з ПЕТ-фетру проходять сертифікацію безпеки. Клас вогнестійкості В1: важкозаймисті речовини, допустимі в житлових та комерційних приміщеннях. Таку панель важко підпалити, у процесі горіння вона не виділяє отруйних газів. Панелі не бояться води, не деформуються.

У повсті немає клею, формальдегіду, токсичних барвників. Продукція сертифікована згідно з нормативом ISO-345-2003. Матеріал легкий, його легко кріпити на стелю та стіни. У разі випадкового падіння конструкції ніхто не постраждає.

Широкі можливості для дизайну

Фетр легко піддається обробці різними видами різання із застосуванням програмного керування. Перфорація, ажурні візерунки, рельєфний малюнок, вигин, овальні, круглі та фантазійні краї дають можливість дизайнерам використовувати акустичні панелі в гармонії із загальною концепцією інтер’єру.

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта