26 Липня, 2022

А у вас є настінний органайзер із акустичного фетру?

Знову на столі та полицях все переплутано, неможливо швидко знайти фотографію та розклад занять? Безлад нервує, провокує стрес, не дає концентруватися на важливих завданнях, знижує продуктивність. Допоможіть собі. Вашим супер-органайзером стануть… стіни. Це просто, модно та зручно, якщо використовувати інноваційні акустичні панелі із ПЕТ-фетру.

Акустичні Панелі Гори

ПЕТ-повсть проти шуму та безладдя

Акустичні еко-панелі виготовляють з ПЕТ-пляшок: пластик перетворюють на найтонші волокна і спресовують без клею. У колекції SSB Acoustic є готові акустичні плитки різної конфігурації та кольорів. На лазерному плотері із панелей компанія створює цікаві перфоровані панно чи шумопоглинаючи панелі за індивідуальними ескізами. У вас тверда рука та чудовий окомір? Створіть свій дизайн власноруч: вирізати фігури із ПЕТ-фетру легко будівельним ножем.

Декілька хвилин – і стіна домашнього кабінету, офісу, дитячого садка, коворкінгу, хостелу чи гаража перетворюється на звукоізолюючий органайзер. Сучасна авторська повстяна дошка прослужить довгі роки.

Акустичні плитки, які допомагають організувати простір

Всі важливі записки, нові іноземні слова, фотографії, списки гостей та інші дрібниці в повному порядку. Акустичні панелі прикрашають приміщення, як вертикальний органайзер допомагають нічого не забути, зосередитися на навчанні та роботі. Безліч відтінків і нескінченна варіативність дизайну гарантують: стіну прикрашає створений власними руками стенд-органайзер, що існує в одиничному екземплярі.

5 причин використовувати акустичний ПЕТ-фетр для настінних органайзерів

 1. До фетру легко прикріпити папір, картон, фотографії, карти, дрібні предмети. Міцний матеріал не боїться проколів, органайзер прослужить довго. Використовуйте шпильки, прищіпки, канцелярські затискачі, гачки, клейкий папір.
 2. Легко створити дизайн у будь-якому стилі: корпоративний, дитячий, етніка, скандинавський, азіатський, хай-тек, лофт. Знайдуться в каталозі SSB Acoustic плитки у формі цегли, трикутників, кіл тощо.
 3. За спеціальними формулами просто розрахувати кількість панелей для коригування акустичного комфорту в приміщенні від дитячої спальні до величезного офісного open space. Детальніше про розрахунок.
 4. Будь-який розмір, колір та форма. З фетру можна зробити безліч корисних настінних органайзерів:
  • невелику дошку-нагадувач на кухню;
  • гарне панно в кімнаті тинейджера;
  • незвичайна «карта бажань»;
  • елегантна інсталяція в бутіку чи салоні краси;
  • робоча дошку відділу продажів, турагенції, СТО, агентства нерухомості;
  • величезний стенд у вестибюлі вузу заводу.
 1. Просто змонтовувати. Позначити на стіні місце кріплення першої плитки; намітити горизонтальну та вертикальні лінії; послідовно приклеїти всі елементи. Часу монтаж займає небагато.

 

Акустичні панелі з ПЕТ-фетру – мультифункціональний декор, який створює в приміщенні новий настрій та підтримує порядок. На повстяну поверхню легко прикріплювати, знімати та змінювати аркуші паперу й дрібні предмети, що необхідні для вашого навчання, роботи та творчості.

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта