23 Липня, 2022

Настрій WOW: як візерунками акустичних панелей змінити простір

Настінні акустичні панелі

Мистецтво дизайну побудовано на правилах сприйняття нашим мозком ліній, форм, візерунків, патернів. Поєднання різних графічних елементів несе свій емоційний заряд: розслаблює, концентрує увагу, наповнює енергією. Потрібно змінити настрій спальні, офісу чи кіноконцертного залу? Скористайтеся порадами SSB Acoustic перед створенням ескізу акустичних панелей з ПЕТ-фетру.

Чому акустичний фетр популярний у дизайнерів

Шумопоглинаюча стінова панель створена з перероблених ПЕТ-пляшок, має 24 кольори, матеріал не вигоряє, не боїться вологи. Великий формат панелей є зручним для декорування високих стін. Фетр швидко нарізується на шаблонні заготовки розкрійним плоттером SSB Acoustic. З листів створюють різнокольоровий декор стін з відмінними  звукоізоляційними якостями.

Акустичний ПЕТ-фетр мультифункціональний:

  • демпфує (знижує) шум у приміщенні на 20-70%;
  • лаконічно прикрашає інтер’єр;
  • легкий, безпечний, простий у монтажі.
Настінні Акустичні Панелі

П'ять основних типів ліній

Плавні лінії асоціюються з природними ландшафтами, рівні привносять у простір енергетику людства. Визначте – які типи ліній близькі до функціональності та настрою вашого приміщення. Ми з задоволенням виготовимо персоналізовану панель звукового дифузору за вашим індивідуальним потребами.

vertikalni

Вертикальні. Стійкість, сила, впевненість. Візуально збільшують висоту кімнат.

horizontalni

Горизонтальні. Лінії рухаються по ширині паралельно горизонту. Горизонтальні лінії в інтер’єрі надають простору об’єму.

diagonalni

Діагональні. Рух, розвиток, динаміка. Приміщення постійно виглядає трохи інакше.

zigzagi

Зиґзаґи із серій діагональних ліній. Непередбачувані за своєю природою лінії. Надають простору потужної енергетики.

vygyny

Плавні вигини. Природність, м’якість, умиротворення. Заспокоюють, нагадують про природу та красу природного створіння.

Настінні акустичні панелі

П'ять універсальних форм

Скласти панно із квадратів, трикутників чи спіралей? Не поспішайте, не дійте спонтанно: настрій швидкоплинний, а ваше панно з акустичного ПЕТ-фетру прослужить довгі роки. Вибір форми завжди невипадковий, так поводиться наша підсвідомість.

Відома антропологиня, авторка книги «Знаки життя» Анджелес Ар’єн розробила простий тест самопізнання, заснований на п’яти формах, що існують у всіх світових культурах. Тест допомагає порівняти самооцінку та реальний стан, виявити власну мотивацію.

Коло. Універсальний прадавній символ єдності, цілісності та одночасно концентрованої індивідуальності й незалежності. Коло сигналізує про потребу людини у фізичному та емоційному просторі для розвитку.

Рівносторонній хрест. Відносини, інтеграція, синтез, баланс. Хрест означає потребу у допомозі, колективній роботі, синергії зусиль.

Спіраль. Зростання, еволюційний розвиток, вихід новий рівень, переоцінка цінностей. Спіраль означає потяг до нового, різнопланового, змін у житті.

Трикутник. Мрії, цілі, наміри. Трикутник висловлює бажання досягати більшого, саморозвитку.

Квадрат. Стабільність, безпека, надійність. Квадрат означає готовність втілення задумане, реалізацію планів.

Преференційний тест простий. Намалюйте не замислюючись 5 форм у довільному порядку. Послідовність картинок від першої до п’ятої відображає:

  1. Ваше спонтанне відчуття «тут і зараз».
  2. Сильні сторони випробуваного.
  3. Де ви насправді.
  4. Ваша мотивація.
  5. Те, що заважає йти вперед.

Результати тесту допоможуть вибрати форми, які стануть основою візерунка. Соти, плитка, психоделічні квадрати чи сакральні символи мандали складаються з ліній та форм, що відображають настрій та надії. Ваш дизайн є унікальним на енергетичному рівні, він змінює атмосферу простору. Створюйте, а SSB Acoustic  виконає ваш задум. Дізнайтеся більше  «Як самому створити ексклюзивний інтер’єр з акустичного фетру».

Ми з вами зв'яжемось
Розрахувати вартість проекта