Акустичні панелі – новий тренд у дизайнерів інтер’єрів
Акустичні панелі – новий тренд у дизайнерів інтер’єрів
Використання акустичних панелей в офісі підвищує працездатність колективу приблизно на 20-30%. Дизайнери активно використовують широку палітру кольорів, варіативність форм, невагомість й безпеку ПЕТ-фетру.
Акустичні панелі з фетру набувають будь-якої форми
Стандартна довжина листа до 2,4м. Цього достатньо для демпфування звуку в приміщеннях з високими стелями, кінотеатрах, ресторанах, квартирах та офісах.
За допомогою лазерного різання на станку оператор декоратор отримує необхідний розмір і форму: квадрат, прямокутник, ромб, коло, карта, контур флористичний або анімалістичний тощо.
Оригінально виглядають ажурні конструкції, підвісні панелі з прорізами, перфорацією, гранованим краєм.
Обмежень немає: із фетру викладають суцільні стіни, імітують консолі, створюють декоративні логотипи, фантазійний декор.
Фетром прикрашають стіни, меблі, перегородки. Звукоізоляція мультифункціональна, вона може бути абсолютно непомітною або відігравати роль головного інтер’єрного акценту.
Об'ємні рішення для звукоізоляції приміщень
ПЕТ-фетр легко набуває заданої декоратором форми. Об’ємний ефект створюється насічками, розрізами, вигином.
Успішно використовують у декорації приміщень Acoustik Pet з фетру у вигляді:
– конвертів, медових стільників, шоколадної плитки;
– грати, квітів, листя, дерев, луски, китайських ліхтариків;
– різноманітних геометричних фігур;
– рельєфних смуг, діагоналей, імітації труб органу.
24 відтінки в будь-яких поєднаннях
З широкої палітри кольорів для підтримки концепції дизайнери обирають матеріали потрібного відтінку. Панелі легко з’єднувати, збирати в кольорові панно-мозаїку.
Монохромні, ахроматичні та поліхромні композиції по-різному впливають на людину. В переговорних кабінетах топ-менеджерів, deep zone застосовуються монохромні, в 1-3 відтінки композиції.
У приміщеннях з високим трафіком, зонах продажів, ігрових та релакс-зонах палітра не обмежена.
Акустика як частина інтер'єру
Панно та підвісні конструкції – найулюбленіший прийом дизайнерів. Звукопоглинання розміщують точково: на стінах, над робочими столами, поблизу оргтехніки, у переговорних, silence-room, капсулах для самотньої роботи.
Популярні стаціонарні та переносні звукопоглинаючі ширми, перегородки, банери. Добре поєднуються з діловою та розважальною стилістикою абажури, бра, світильники з ПЕТ-фетру.
Для шумозаглушення використовують елементи інтер’єрного декору: інсталяції, рамки, підставки, коробки, оздоблення меблів.